سبد خرید

به سایت کافه ایبوک خوش آمدید

راهنمای قوانین و مقررات استفاده از سایت

توضیحات

کاربران محترم لطفا سوالات خود در خصوص محصولات قبل از خرید و همچنین مشکلات فایل ، دانلود ، پرداخت و … را فقط در صفحه خود محصول و یا مقاله درج نمایید و از ارسال پیام به ایمیل ، شماره تماس، چت ،شبکه های مجازی و … خودداری نمایید. عواقب تاخیر پاسخ در سوالات شما خارج از دیدگاه محصول بر عهده کاربر است. نوشته ها و مقالات سایت میتوانید در سایت ثانویه با درج لینک مستقیم در سایت ثانویه استفاده شود و درصورت حذف لینک مطلب نیز باید حذف شود . تصاویر و مطالب کتابها ، فایل های الحاقی و تصاویر و نوشته ها دارای حق استفاده برای خود سایت کافه ایبوک است و نباید در سایت دیگر چه با درج لینک و چه بدون درج لینک استفاده شود.

توجه : تمام کتابهای ما زبان اصلی است و کتاب فارسی نداریم

 

عضویت در سایت

برای استفاده از خدمات کافه ایبوک نیاز به عضویت در سایت خواهید داشت. کاربران می بایست اطلاعات اکانت خود را محرمانه نگه دارند. چرا که نسبت به فعالیت هایی که از اکانت خود انجام می شود مسئول می باشند. ضمنا در صورت هک اکانت کاربری کاربران، کافه ایبوک مسئولیتی ندارد

قوانین کپی رایت

کافه ایبوک تابع قوانین کپی رایت داخل کشور می باشد. بنابراین هیچ کتاب فارسی شامل کپی رایت داخلی ایران را بدون اجازه صاحب اثر منتشر نخواهد کرد. کافه ایبوک تامین کننده کتاب های لاتین می باشد و کتاب های تامین شده به همان کیفیتی که در سایت ناشر ارائه شده است عرضه می شود. در صورتی سند درخواستی در سایت ناشر، مخدوش و یا ناقص باشد، کافه ایبوک مسئولیتی نمی پذیرد

 

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

اطلاعات بازدیدکنندگان سایت جمع آوری می‌شود. این ممکن است شامل اطلاعات شخصی، مانند نام، آدرس ایمیل، تنظیمات شخصی ؛ داده‌های معاملات، مانند اطلاعات خرید؛ و داده‌های فنی، مانند اطلاعات مربوط به کوکی ها.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم : آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

شما ممکن است توجه داشته باشید که شما درخواست ارسال فرم تماس را برای یک دوره مشخص برای اهداف خدمات مشتری نگه دارید، اما از اطلاعاتی که از طریق آنها برای اهداف بازاریابی ارسال شده است استفاده نمی‌کنید.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را درج کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

تجزیه و تحلیل

به طور پیش فرض ایبوک کافه هیچ داده تجزیه و تحلیل را جمع آوری نمی‌کند.

اطلاعت شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

بطور پیشفرض ایبوک کافه هیچ اطلاعات شخصی را با کسی به اشتراک نمی‌گذارد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را درج کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را درج کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.
کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم
دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ بررسی شود.

دانلود

ما در طول فرآیند پرداخت در فروشگاه اطلاعات مربوط به شما را جمع آوری می کنیم. این اطلاعات ممکن است شامل نام شما، آدرس پرداخت، آدرس حمل و نقل، آدرس ایمیل، شماره تلفن / پرداخت و سایر جزئیات دیگری باشد که ممکن است از شما برای پردازش سفارشات شما درخواست شود.
مدیریت این اطلاعات همچنین به ما اجازه می دهد تا:

– اطلاعات مربوط به حساب / سفارش / سرویس مهم خود را ارسال کنید.
– پاسخ به درخواستهای خود، درخواست بازپرداخت یا شکایات
– پرداخت فرایند و جلوگیری از معاملات جعلی. ما این کار را بر اساس منافع مشروع کسب و کار ما انجام می دهیم.
– حساب کاربری خود را تنظیم کنید و مدیریت کنید، پشتیبانی فنی و یا مشتری را ارائه دهید و هویت خود را تأیید کنید.

علاوه بر این، ما همچنین ممکن است اطلاعات زیر را جمع آوری کنیم :

– صفحات محصول بازدید شده و محتوا مشاهده شده در حالی که جلسه شما فعال است.
– نظر شما و بررسی محصول اگر شما تصمیم به ترک آنها را در وب سایت ما.
– ایمیل / رمز عبور حساب کاربری برای دسترسی به حساب شما، اگر شما آن را داشته باشید.
– اگر شما انتخاب می کنید برای ایجاد یک حساب کاربری با ما، نام، آدرس و آدرس ایمیل خود را که برای پرداخت سفارش برای سفارشات آینده استفاده می شود استفاده کنید.

توجه: این قوانین ممکن است در آینده تغییر ، ویرایش ، حذف و اضافه شود.

در حال بارگذاری ...
Share